Žáci



Skupiny
  • Žáci 1 - převážně děti v věku 11 a 12 roků - Luděk Finstrle, Andrea Firešová a Pavel Zelený
  • Žáci 2 - převážně děti ve věku 13 a 14 roků - Dobra Janotová a Libor Zřídkaveselý

Členové (stav k 1. listopadu 2016)
  • Žáci 1 - Jan Blažíček, Vojtěch Budínský, Filip Finstrle, Kristýna Finstrlová, Stanislav Holík, Milan Hradil, Robert Chmelík, Jošt Kroutil, Filip Marek, Libuše Mazálková, Magda Barnatová, Radim Civárek, Lucie Finstrlová, Veronika Hoření, Vojtěch Koča, Tomáš Kučera, Jan Lasota, Eduard Petrášek, Tadeáš Ritter, Vojtěch Stehlík, Eliška Tomanová, Tomáš Urbánek, Eliška Vailová (23)
  • Žáci 2 - Matěj Baše, Filip Bernard, Julie Finstrlová, Klára Mazálková, Anna Ondrová, Matyáš Oujezdský, Jolana Paštéková, Matyáš Ritter, Beata Sosíková, Barbora Stehlíková, Jáchym Tachovský, Adam Zřídkaveselý, Hana Dohnalová, Albert Chmelík, Michaela Chroustová, Vojtěch Marek, Klára Pánková, Markéta Rotková, Josef Štěrbák, Vladan Zelený (20)

Tréninky
Zimní období - 6. listopadu 2017 až 1. dubna 2018
Den častyp tréninku místo trenéři
Pondělí
Úterý 16:00tělocvična (pro žáky 2) ZŠ Kotlářská Dobra Janotová
Středa 16:00běžecký trénink + mapová teorie ZŠ Milénova Luděk Finstrle, Andrea Firešová, Libor Zřídkaveselý
Čtvrtek 16:30tělocvična ZŠ Kotlářská Andrea Firešová, Libor Zřídkaveselý
Pátek podvečernoční mapový trénink (pro žáky 2) dle rozpisu Petr Přikryl, Libor Zřídkaveselý
Sobota dopoledneBrněnský běžecký pohár nebo mapový trénink dle rozpisu Luděk Finstrle, Andrea Firešová, Libor Zřídkaveselý
Neděle 14:00Brněnská zimní liga dle rozpisu Libor Zřídkaveselý, pořadatelé

Letní období - 2. dubna 2018 až 14. říjen 2018
Den častyp tréninku místo trenéři
Pondělí
Úterý 16:00běžecký trénink (pro žáky 2) G Matyáše Lercha Dobra Janotová
Středa 16:15mapový trénink dle rozpisu Luděk Finstrle, Andrea Firešová, Jitka Kabáthová, Libor Zřídkaveselý
Čtvrtek 16:00běžecký trénink G Matyáše Lercha Andrea Firešová, Kamila Tachovská, Lenka Kočová, Libor Zřídkaveselý
Pátek
Sobota Jihomoravská liga nebo žebříček B - Morava dle rozpisu Luděk Finstrle, Andrea Firešová, Jitka Kabáthová
Neděle žebříček B - Morava dle rozpisu Luděk Finstrle, Andrea Firešová, Jitka Kabáthová


Akce

Odkazy

Kontakty
  • Luděk Finstrle - e-mail: luf()seznam.cz
  • Andrea Firešová - e-mail: a.firesova()seznam.cz
  • Jitka Kabáthová - e-mail: jitka.kabathova()yahoo.com
  • Libor Zřídkaveselý - e-mail: zr()sky.cz